O nás

Začátek úspěchu

Společnost Evek GmbH má historii obchodování s kovy od roku 2008. V té době jsme působili ve velkoobchodu v celé Evropě. V roce 2016 začala naše společnost prodávat online. Naši zákazníci mohou nakupovat online v Evek GmbH rychle a nepřetržitě. Děláme vše pro to, abyste se při nakupování online cítili pohodlně a bezpečně. Základem našeho úspěchu je individuální podpora pro každého zákazníka s maximálním nasazením.


Náš tým

Protože naši zákazníci jsou pro nás vždy v popředí, cíleně řešíme každou individuální potřebu. Zakládáme si na tom, že můžeme své zákazníky postavit do situace, která je pro ně výhodná. Náš tým 15 zaměstnanců se zabývá vašimi různými požadavky a snaží se, aby byl online prodej přímočarý a pohodlný. Společnost Evek GmbH udržuje otevřenou komunikaci se zákazníky a dosahuje tak společného cíle.


Komplexní řada

Spolehlivě dodáváme prvotřídní výrobky z mědi, hliníku, nerezové oceli, železa, mosazi, zinku, hořčíku, titanu, niklu, wolframu a molybdenu. V internetovém obchodě Evek GmbH jsou plechy a desky, pásy, tyče, anody, trubky a dráty nabízeny za výhodné ceny. Náš sortiment zahrnuje také kovy vzácných zemin, jako je skandium, praseodymium, europium, yttrium, gadolinium, dysprosium, erbium a další. Ty mají velký ekonomický význam a staly se nedílnou součástí technologie. Online prodej považujeme za slibný obchod s velkým růstovým potenciálem. Z tohoto důvodu budeme i nadále věnovat tomuto podnikání velké úsilí.


Společnost dnes

Společnost se neustále rozvíjí a rozvíjí. Počet skladů a zaměstnanců se neustále zvyšuje a zvyšuje se dostupnost skladů. Pokračujeme v rozvoji prostřednictvím systematizace, zjednodušování a zlepšování pracovních procesů. Náš výkon a naše služby splňují nejvyšší požadavky zákazníků. Naším cílem je uspokojit vás, protože spokojení zákazníci, obchodní partneři a dodavatelé jsou nejlepší reklamou pro naši společnost. Jsme také připraveni spolupracovat s maximálním počtem společností a nevnímat je jako konkurenty.


plány do budoucna

Usilujeme o to, aby z nás vyrostla největší výrobní a obchodní společnost. Toho je dosahováno neustálým zdokonalováním výrobních a zpracovatelských procesů, zaváděním nových high-tech metod do dodávek a vynikající prací zaměstnanců. Nabízíme optimální řešení a individuální poradenství a servis pro společnosti z celého světa. Flexibilita nám umožňuje úzce spolupracovat jak s malými řemeslnými podniky, tak s velkými společnostmi.


Celosvětově působící dodavatel

Jelikož jsme globálním dodavatelem, naše zeměpisná poloha prodeje je poměrně rozsáhlá a zahrnuje všechny země na všech kontinentech. U nás získáte prvotřídní výrobky v široké škále tvarů a rozměrů. Zaručujeme vám mnohaleté zkušenosti, odbornou způsobilost a kvalitu bez omezení.


Umístění

Evek GmbH je německá společnost. Společnost sídlí v Mülheim an der Ruhr v oblasti západního Porúří v Severním Porýní-Vestfálsku. Celková plocha areálu společnosti je přibližně 800 metrů čtverečních. Společnost má vysokozdvižné vozíky a je vybavena pásovou pilou, nůžkami na plech a plazmovým řezacím systémem. Naše společnost je individuálně přizpůsobena vašim potřebám.

Těšíme se na vaše dotazy a na vzrušující budoucnost s vámi.